Progam 2019-04-29T10:37:49+00:00

Program

Descarca invitatia oficiala

Inscrieri: 08:00-09:00

Incalzire: 08:45-09.15

Concurs: 09:30

Class H 6-11 (W, Q, Ch, J)

Class E 16-34 Standard (W, V, Q)

Class D 16-34 Latin (S, Ch, R, J)

Inscrieri: 10:15-11:15

Incalzire: 11:30-11.45

Concurs: 11:45

Open Basic Junior Standard

Open Basic Tineret+Adult Latin (S, Ch, R, J)

DSE CHGP Juvenile Latin

WDSF Open Youth Latin

WDSF Open Senior 1 Latin

 

Inscrieri: 14:15-15:00

Incalzire: 15:15-15.30

Concurs: 15:30

DSE CHGP Junior 1 Standard (inclusiv semi)

DSE CHGP Junior 2 Standard (inclusiv semi)

WDSF International Open Latin (inclusiv semi)

 

DESCHIDEREA OFICIALA: 17:30

Concurs: 18:00

Class E 12-15(W, V, Q, S, Ch, J)

DSE Campionatul European pe Echipe Nationale

(U21, Adult, Senior 1) – semifinale

 

Galele finale: 20:00

DSE CHGP Junior 1 Standard

DSE CHGP Junior 2 Standard

WDSF International Open Latin

DSE Campionatul European pe Echipe Nationale

(U21, Adult, Senior 1)

Inscrieri: 08:00-09:00

Incalzire: 08:45-09.15

Concurs: 09:30

Fete Solo Debutante     (8-9, 10-11, 12-15)

Fete Solo Bronz             (8-9, 10-11, 12-15)

Fete Solo Argint            (8-9, 10-11, 12-15)

Debutanti (VL, Ch)        (8-9, 10-11, 12-15)

Inscrieri: 09:45-10:30

Incalzire: 10:45-11.00

Concurs: 11:00

Class H 12-13 (W, Q, Ch, J)

Class H 14-15 (W, Q, Ch, J)

Class E 6-11 (W, V, Q, S, Ch, J)

Class E 16-34 Latin (S, Ch, J)

Class D 12-15 (W, T, V, Q, S, Ch, R, J)

 

Inscrieri: 13:15-14:00

Incalzire: 14:00-14:30

Concurs: 14:30

Class D 16-34 Standard (W, T, V, Q)

Open Basic Junior Latin

WDSF Open Youth Standard

WDSF Open Senior 1 Standard

 

Inscrieri: 15:30-16:30

Incalzire: 16:30-17:00

Concurs: 17:00

Open Basic Tineret+Adult Standard

DSE CHGP Juvenile Standard

DSE CHGP Junior 1 Latin

DSE CHGP Junior 2 Latin

WDSF International Open Standard

Galele finale: 19:30

DSE CHGP Juvenile Standard

DSE CHGP Junior 1 Latin

DSE CHGP Junior 2 Latin

WDSF International Open Standard (semi+finala)